Antsaş Stand - Vizyonumuz

Kurumsal | Vizyonumuz

Antsaş stand;

Gelişen Türkiye ekonomisi ile birlikte, pazarını fuarlara katılım ile geliştirmek ve oluşturmak isteyen şirketlere, kurumlara, tam fuarcılık anlayışını benimseyerek fuar standı ve kongre standı hizmetlerinde anahtar teslim çözüm sunmaktadır.

Fuar ve Kongre stand hizmetlerinde, almış olduğu sorumluluğu sadece işveren şirket veya kurum ile kendi arasında yapılan sözleşme ile sınırlı kalmadığını,tam aksine  işveren şirketin veya kurumun sözleşmeye istinaden ilgili fuar ve kongrede hedeflediği maddi ve manevi sorumluluklarla sınırlandırmaktadır.

Nitekim bu durum verilecek olan hizmetin ne kadar büyük ve ağır bir sorumluluk bilincinin olduğunu ortaya açık bir şekilde çıkartmaktadır.

Antsaş stand, uzman personel, pratik bilgi, yaratıcı tasarım, zamanında Montaj ve Demontaj hizmetini temel vizyon maddeleri olarak belirlemiştir.

Uzman Personel;  Fuar ve kongre stand konusunda yeterince bilgi ve beceri donanımını elde etmiş, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan, çözüm odaklı yaklaşan ekip ruhunu benimseyen personeldir 

Pratik Bilgi;  Zor diye bir kelimenin olmadığını, her ne şartta olursa olsun imkansızın zaman alacağını, taahhüt eden bilgi çeşididir.

Yaratıcı Tasarım;  Stand tasarım aşamasında, iki ana kriter mevcuttur. Kullanılabilirlik ve Özgün Tasarım

                           A) Kullanılabilirlik :

                           Stand Tasarımı yapılacak olan firmanın, ürün teşhiri, hizmet tanıtımı gibi konular üzerinde ar-ge yapılarak belirlenen tasarımdır.

                           B) Özgün Tasarım :

                           Fuar ve kongreler de ziyaretçilere renk, dekor ve materyal kullanımı konusunda, akılda kalıcı çözüm sunan tasarımdır           

 Zamanında Montaj ve Demontaj;

                           Fuar ve Kongre stand sektörünün, en büyük sorumluluklarından biri olan  zamanında montaj ve demontaj üzerinde hassasiyetle durulan ve

                                    bu doğrultuda hata kabul etmeyen bir iş planı ile hareket ederek, 

                                    Hali hazırda her zaman hazır olan b planı ile ne şartta olursa olsun aşılan sürece verilen,  en temel maddelerden biridir.

 Vizyonumuzun Detayları, Referanslarımızda Saklıdır, Lütfen Referanslarımızı İnceleyeniz

 

 

 

ANTSAŞ STAND; TSE standartlarında üretim yapmakta olup,ürünlerini 10,000m2'lik kapalı alan içinde hava şartlarından bağımsız kalarak kesintisiz imal etme imkanına sahiptir. Böylece ürün kalitesinde süreklilik sağlanmakta ve zamanında teslimat gerçekleştirilebilmektedir.
ONLINE DESTEK (Mesaj Bırakınız)
    ANTSAŞ A.Ş HABERLER
BİZE ULAŞIN
Emek Mah. 2176/1 Sok. Yörükcanlar İş Merkezi 2 Kat:3 Ofis:5 Kepez / Antalya

info@antsas.com
0 242 337 08 08

KONUM ve ULAŞIM